Культура Донеччини

17 липня з метою перевірки закладів культури Святогорівської селищної ради (Добропільського району) начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Ю. Літвіновою та провідним спеціалістом відділу Т. Сметаною здійснено об’їзд Вірівського і Святогорівського клубних закладів та Святогорівської бібліотеки-філії.

В ході перевірки працівникам закладів культури вказано на недоліки, необхідність утримання приміщень у належному стані,  здійснено перевірку ведення документації.

18 липня начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова та директор районного культурно-методичного центру Любов Неміш здійснили перевірку  Світлівського будинку народних традицій (Добропільського району).

При перевірці начальником відділу наголошено на дотриманні трудової дисципліни, виконанні працівниками своїх службових обов’язків, утриманні підпорядкованих установ  в належному стані. Директор РКМЦ здійснила огляд ведення документації.

18 липня, в приміщенні Криворізького СБК (Добропільського району) працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації був проведений захід з переглядом мультфільмів на тему «Я і Поліція», в якому прийняли участь діти віком від 9 до 14 років. Дітям були надані роз’яснення про те, як правильно вести себе з працівниками поліції у різних ситуаціях. До уваги присутніх, бібліотекарем Криворізької сільської бібліотеки М.М. Гайдук було оформлено виставку «Закон про тебе, тобі про закон».