Культура Донеччини

Акція – заклик на захист тварин «Друзі наші менші»

Ось і настала пора шкільних осінніх канікул! У дітей з’явився вільний час і дуже важливо, щоб вони проводили його не тільки сидячи вдома за комп’ютером. Тому педагогічні колективи шкіл нашого селища разом з центральною районною бібліотекою та районною бібліотекою для дітей підготували програму пізнавально – розважальних заходів для школярів.
5.11 відбулася акція – заклик на захист тварин «Друзі наші менші»  запланована в рамках проекту “Сприяння старому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі” IOM Ukraine , на яку були запрошені учні 5 – х класів ОШ №2 та гімназії.

До уваги присутніх були запропоновані
– Книжкова виставка «Друзі наші менші»,на якій була представлена література по догляду та утриманню домашніх улюбленців.
– Година спілкування «Їм потрібна наша любов», мета якої в невимушеній атмосфері дружнього спілкування розповісти дітям про дбайливе ставлення до всього живого, будь-то домашні улюбленці чи безпритульні вуличні тварини, які теж потребують нашої турботи та захисту.
– Урок аквагриму «Чарівне перетворення», на якому діти проявили свою фантазію та художні здібності розмальовуючи один одного в казкових тварин
– «Збережи!» конкурс плакатів на екологічну тему
На згадку про захід діти отримали Інформаційний буклет «Захист тварин – справа честі людини!» про норми утримання домашніх тварин, права та обов’язки власників.
Також сьогодні до нас завітали в гості учні 6 – 8 класів Великоновосілківської гімназії (разом з вчителями – Ходіевой Т.П.,Чечеткіной Н.В., Савченко І.Н.), для яких була проведена екскурсія бібліотекою та турнір настільних ігор (шашки, шахи, дженга та інш.)
Дякуємо нашим друзям за співпрацю та гарно проведений час! 
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш заклад.
Ми будемо раді зустрічі з вами!