Культура Донеччини

Авдіївській музичній школі виповнилося 55 років

1 березня Авдіївська музична школа відзначила 55 – річний ювілей.

Привітати ювілярів завітали представники військово-цивільної адміністрації Авдіївки, випускники закладу культури, батьки юних музикантів, колеги і поціновувачі прекрасного. З найщирішими побажаннями директору школи Світлані Поліводі вручили подарунки для навчального закладу від військово-цивільної адміністрації Авдіївки та ПрАТ «АКХЗ», а педагогів нагородили грамотами та квітами від Управління культури і туризму Донецької ОДА та керівництва міста.

Святковий вечір був насичений творчими подарунками від пісенних і танцювальних колективів міста. А нескінченний потік привітань звучав на адресу великої і дружної сім’ї навчального закладу та її директора і беззаперечного лідера Світлани Поліводи.

Відзначимо, що кожен номер музикантів не залишав сумнівів у глядачів в талановитості виконавців.

Гітаристи, скрипалі, піаністи, музиканти духового відділення, а також мелодійні голоси вокалістів музичної школи знов переконали, що мистецтво вічне, а наше місто живе і розвивається всупереч усім труднощам.

Наприкінці вечора на дітей та педагогів чекав величезний святковий торт від батьків юних музикантів. Солодким частуванням у колі великої музичної родини вони перегорнули 55 сторінку ще недописаного роману про шлях цього закладу культури до зірок.