Культура Донеччини

Духовна культура краю

Презентация1

У фонди центральної міської публічної бібліотеки регулярно надходять в дар від дослідників історії нашого краю нові книги. Зустріч з кожною з них – відкриття нових фактів про історію міста Краматорська і Донецької області в цілому.
За останній рік користувачі сектора краєзнавства бібліотеки познайомилися з багатьма новинками.

18 травня 2018 року в 14.00 в приміщенні центральної міської бібліотеки (вул. Марії Приймаченко, 16) відбудеться презентація краєзнавчих книг, об’єднаних однією темою – історія і розвиток православ’я, народної освіти і духовної культури Донеччини.

Серед них – видання Свято-Успенської Лаври, надані з благословення Владики Арсенія, митрополита Святогірського, намісника Свято-Успенської Святогорської Лаври. Владика Арсеній буде присутній на презентації.
В рамках заходу присутні ознайомляться також з виданнями кандидата історичних наук, доцента, відомого краєзнавця, заслуженого працівника культури України Сергія Йосиповича Татаринова. Серед них книга «Витоки православної та народної освіти Донеччини», співавтором якої є Архімандрит Лазар (М.С.Терещенко) (з 1997 р на посаді секретаря Святогірської Лаври, керівник інформаційно-просвітницького відділу, завідувач лаврських музеєм і архівом). Отець Лазар також буде присутній під час презентації.

До уваги присутніх буде представлено також інші краєзнавчі видання.

Запрошуються історики, краєзнавці, бібліотекарі, студенти, учні, всі, хто цікавиться історією краю!