Культура Донеччини

ІІ фестиваль української культури «Вільний степ»

23 серпня 2018 року в с. Софіївка Костянтинівського району

пройшов ІІ фестиваль української культури «Вільний степ», присвячений Дню незалежності України та

Дню Державного Прапора України

У с. Софіївка Костянтинівського району пройшов другий фестиваль української культури, присвячений Дню незалежності України та Дню Державного Прапора України «Вільний степ» — це наймасштабніша подія у районі. Усіх присутніх із державними святами щиросердно привітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко та голова районної ради Олександр Оносов.

Родзинкою фестивалю стала участь сільських громад району, кожна з яких презентувала свою українську садибу, виставку декоративно-прикладного мистецтва і кулінарію. Серед них проходив конкурс. Тут Одеса, Чернівці, Полтава, Київщина та інші зі своїм побутом і кухнею. Кожен сільський голова представляв свою садибу і пригощав присутніх.
Вернісаж садиб, кулінарні шедеври і презентації були настільки гарні, що визначити кращих було неможливо, тому Наталя Михайлівна і Олександр Леонідович відзначили дипломами та цінними подарунками всі громади.
Паралельно проходив фестиваль української пісні, віртуальна подорож по нашій Батьківщині та флешмоб «Україна — єдина».

Під час заходу кращих працівників району було нагороджено Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації та районної ради.
Свою творчість в цей день дарували колективи і сольні виконавці Костянтинівського та Добропільського районів, міста Дружківка.
На території проведення фестивалю було облаштовано селфі зону, ігровий майданчик для дітей, аква грим.

Із теплими словами привітання та вдячності присутніх також привітали найближчі сусіди району – це Дружківський міський голова Валерій Гнатенко, голова Шахівської ОТГ Володимир Кучеренко та голова Іллінівської ОТГ Володимир Маринич.

Кожен учасник був нагороджений дипломом та статуеткою районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради та відділу культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації.

Завершився фестиваль святковою запальною дискотекою просто неба.