Культура Донеччини

Клуб «Райдуга» до ювілею міста

В клубі «Райдуга» центральної міської публічної бібліотеки відбулося перше після літньої перерви засідання «Пусть красивее есть города…», присвячене 150-річчю Краматорська.

Ведучий бібліограф-краєзнавець центральної бібліотеки стисло розповіла історію розвитку нашого міста від маленької залізничної станції до сучасного індустріального центру, а співробітник відділу мистецтв познайомила присутніх з творчим шляхом нашого видатного земляка, актора і режисера Л.Ф. Бикова. На зустрічі йшлося й про інших відомих людей Краматорська: колись постійну читачку центральної бібліотеки, а нині письменницю Роксану Гедеон; співачку і композитора, Заслужену артистку України Інеш Кдирову та молодий харизматичний талант, випестуваний в нашому місті – Галину Безрук.

Не обійшлося того дня і без гостей. До клубу завітала краматорська поетеса – авторка збірки «Ожидание любви» Людмила Подобєдова. Вона розповіла присутнім про свій творчий шлях, прочитала улюблені вірші, серед яких були й твори, присвячені Краматорську.