Культура Донеччини

«Літній вернісаж»

За підтримки керівництва Костянтинівської райдержадміністрації та Костянтинівської районної ради 27.06.2018 року, в рамках урочистих заходів, присвячених Дню Конституції України та Дню молоді в Україні, в селі Іванопілля Костянтинівського району РБК “Ювілейний” провів XXVIІІ районний фестиваль естрадної музики «Літній вернісаж».
Головною метою фестивалю є популяризація та підтримка розвитку естрадної творчості.
Основні завдання фестивалю:
•виховання у громадян почуття патріотизму, любові до рідного краю, української культури, популяризація творчості українських виконавців;
•розвиток творчих контактів між колективами та їх керівниками;
•виявлення та підтримка молодих талановитих самодіяльних творчих колективів, окремих виконавців;
•підвищення професійної майстерності і кваліфікації керівників творчих колективів та виконавців.
Цьогоріч темою фестивалю стала «Музична премія 2018». Понад 30 талановитих артистів та колективів Костянтинівського району змагалися між собою у шести номінаціях. Почесне жюрі, начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму Казімір В.В. та директор районного будинку культури “Ювілейний” Іваніна М.Г., обирали найкращих. Всі переможці та лауреати конкурсу отримали цінні подарунки та оригінальні дипломи у вигляді музичної пластинки. Почесним лауреатом стали гості фесту – неодноразові переможці всеукраїнських та обласних конкурсів – зразковий театр танцю “Надежда” з м. Дружківка.
Всіх учасників та гостей фестивалю зі святом привітало керівництво району – заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації Ісаков О.І та заступник голови Костянтинівської районної ради Степаненко Л.М.
В рамках фестивалю проходила молодіжна спортивно-інтелектуальна гра-квест “Я маю право!”, присвячена Дню Конституції України. Три команди змагалися між собою у знанні історії України, юридичних термінів і прав та обов’язків громадян України. Кожен учасник квесту був нагороджений дипломом та подарунками.
Для всіх охочих під час фесту працювала цікава фото-зона, виїзна торгівля смаколиками, виставка декоративно-прикладної творчості та розваги для дітей. Зі своїми смачними та запашними товарами завітав на свято і переможець конкурсу Український Донецький куркуль, житель села Іванопілля, Сергій Свириденко (“Козацьке подвір’я”).
Завершився фестиваль святковою запальною дискотекою просто неба.