Культура Донеччини

Маю право на дитинство…

Напередодні відкриття 81-го театрального  сезону, що відбудеться 24 серпня 2018 року, у рамках відзначення Дня незалежності  України, актори Вінницького  академічного обласного театру ляльок , за підтримкою облдержадміністрації, братимуть участь у благодійній акції – гастролях у Донецькій області.

З 18 по 23 серпня  2018 р. вінницькі лялькарі побувають  у селах  та селищах прифронтової зони, рухаючись з півночі області до  півдня – м. Маріуполя.  До уваги маленьких глядачів  буде представлено дві вистави:  добросердечну  казку з полонини – «Півтори жмені»  Н. Осипової та життєрадісну пригодницьку казку «Веселе мишеня» Ю.Чеповецького.

Гастролі, головною ідеєю та завданням яких є поліпшення морально-психологічного стану дітей, відновлення мирного життя та зміцнення культур різних регіонів України, організовані волонтером, керівником творчого волонтерського об’єднання «АРТ-ДЕСАНТ», головою Вінницької філії  громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій», Олегом Біликом , який супроводжуватиме акторів під час гастрольних заходів.

У складі групи театру, що входить до творчого волонтерського об’єднання «АРТ-ДЕСАНТ», головний режисер театру заслужений діяч мистецтв України Олександр Свіньїн , звукорежисер Сергій Крамарев та актори: заслужена артистка України Олена Андрушко, Ірина Огородник, Юрій Марцінов, Юрій Слободонюк.

Під час  гастрольних заходів, що відбуватимуться вперше, планується показ трьох вистав щодня.

Ми сподіваємося,  що дана благодійна акція конче необхідна нашим дітям, адже повертає віру в щасливе, безтурботне дитинство, а мистецтво граючих ляльок , яке ґрунтується на принципах загальнолюдських духовних цінностей, сприятиме миру і злагоді  в Україні.