Культура Донеччини

«Музейна толока на Донеччині»

17 вересня 2018 року в місті Покровську Донецької області на базі «Покровського історичного музею» відбувся культурний захід «Музейна толока на Донеччині» за участю представників Міністерства культури України: начальника відділу з питань музейної справи Чорногор Володимира Васильовича, головного спеціаліста відділу з питань музейної справи Клименко  Лесі Миколаївни та головного зберігача фондів Національного музею історії України у Другій Світовій війні Меморіальний комплекс Янковенко Оксани Олексіївни, головного зберігача Національного художнього музею України Вівчар Ганни Володимирівни.

Мета заходу – об’єднати працівників музеїв різних форм власності у творче коло для обміну досвідом, взаємодопомоги й спільного вирішення проблемних питань. В рамках заходу працівники музейних закладів культури вже зустрічались у квітні 2018 року в м. Маріуполь на базі Маріупольського краєзнавчого музею. Цього разу на заході були розглянуті актуальні питання обліку музейних предметів державної частини Музейного фонду України.

Також, у заході взяли участь: голова правління ГО «Український центр розвитку музейної справи» Піоро Владислав Ігоревич, який розповів про облік музейних предметів в електронній формі та засновник компанії «Amuseum» Качуро Андрій Тарасович, який розповів про технічне оснащення сучасного музею.

Висловлюємо щиру подяку Міністерству культури України, Покровській міській раді, начальнику відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради, колективам Покровського історичного музею та Донецького обласного краєзнавчого музею за активну участь в організації та проведенні культурного заходу «Музейна толока на Донеччині»!

Всім учасникам бажаємо невичерпного натхнення в роботі й успіхів у здійсненні всіх задумів!