Культура Донеччини

Мужня людина й творча особистість

На зустріч-знайомство з письменником Ігорем Гончаренко «Мужня людина й творча особистість» зібрались центральній міській бібліотеці учні ЗОШ № 8 та студенти ВПУ № 47. Ігор Якович розповів про себе, свій творчий шлях, плани на майбутнє; прочитав деякі з власних творів.

Гостям заходу особливо сподобалися гумористичні оповіді письменника, його поетичні «шкідливі поради». Сам Ігор Гончаренко з Макіївки, тож у своїй творчості він не міг оминути тему війни. Особливо вразив аудиторію вірш про долю переселенців, як людей, «зайвих» з обох боків.

Учасників заходу Ігор Якович зацікавив і як фахівець МНС. Молодь із захопленням слухала його розповіді про роботу, спогади про службу у пожарній безпеці.

Знайомство з письменником викликало багато позитивних емоцій. Час минув непомітно і розлучатись не хотілось. Тож бібліотека пообіцяла, що буде співпрацювати з Ігорем Гончаренко і надалі. А він дав обіцянку, що іншим разом обов’язково принесе свої вірші про кохання, адже в цю зустріч на них не вистачило часу.