Культура Донеччини

НАС МУЗИКА З’ЄДНАЛА

Уже четвертий рік поспіль на базі Комунального початкового
спеціалізованого мистецького навчального закладу (школа естетичного
виховання) «Школа мистецтв м. Слов’янська» проходить міжрегіональний
відкритий фестиваль-конкурс ансамблів серед учнів та викладачів музичних
шкіл та шкіл естетичного виховання.
Мета фестивалю-конкурсу:
• естетичне виховання підростаючого покоління, підтримка і розвиток
творчих здібностей, підвищення творчої активності дітей і підлітків,
організація їх дозвілля і активного відпочинку;
• підтримка та розвиток інструментальної музики, вокального мистецтва,
збереження кращих культурних традицій;
• виявлення талановитих виконавців, колективів, викладачів серед учасників
фестивалю-конкурсу та стимулювання їх творчої активності;
• обмін досвідом і художніми досягненнями творчих колективів регіонів
України, підвищення професійної майстерності керівників дитячих творчих
колективів;
• розширення репертуарного кругозору учасників, створення атмосфери
творчого свята;
• популяризація ансамблевої виконавської майстерності.
Ось і цього року Школа мистецтв 13-14 квітня 2019 року приймала
гостей із Донецької та Харківської областей. У фестивалі-конкурсі взяли
участь 62 ансамблі з Білицького, Костянтинівки, Краматорська, Лимана,
Лозової, Миколаївки, Мирнограда, Миронівського, Покровська, Слов’янська.
Учасники демонстрували свої творчі надбання, оволодіння майстерністю
ансамблевої гри у складі колективів, різних за кількістю та видами
інструментів.
До складу журі увійшли:
– кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії і методики
мистецької освіти та диригентсько-хорової підготовки вчителя Харківського
національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, викладач
вищої категорії ПЦК «Хорове диригування» Харківського музичного
училища ім. Б.М. Лятошинського, хормейстер хору оперної студії
Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського
Сухомлінова Тетяна Петрівна;
– директор БФ «Харківські асамблеї», виконавчий директор
міжнародного музичного фестивалю «Харківські асамблеї», кандидат
мистецтвознавства, доцент, завідувач аспірантури, асистент-стажування,
докторантури Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.
Котляревського Сухленко Ірина Юріївна;

– доцент кафедри вокально-хорової підготовки Харківської гуманітарно-
педагогічної академії, викладач-методист вищої категорії, відмінник освіти
України, член Національної музичної спілки Жилкіна Олена Іванівна;
– викладач вищої категорії предметно-циклової комісії «Фортепіано»
Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошонського, лауреат
міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів
Левандовський Михайло Юрійович.
За результатами обговорення журі визначило переможців.
У номінації «Фортепіанні ансамблі»

І категорія
ІІ місце – Куліш Лілія, Куліш Єлизавета
Керівник Першина О.М.
ПСМНЗ Школа мистецтв №2 Краматорської міської ради
ІІ місце – Белоусова Аліса, Д’яченко Данило
Керівник Сазонова Т.Г.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІ місце – Черкасова Анастасія, Світловська Маргарита
Керівник Пушкар О.В., Снігуренко В.І.
Лозівська дитяча школа мистецтв №1
ІІІ місце – Шовкун Еліна, Шикота Дар’я
Керівник Нестеренко А.М.
КПСМНЗ музична школа №2 м. Білицьке
ІІ категорія

ГРАН-ПРІ – Фоменко Софія, Ярославська Ангеліна, Барсегян Нарє
Керівники: Ліпко Т.Ф., Федотова А.В.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
І місце – Фортепіанний дует «Натхнення»
Паненкова Дар’я, Грибкова Анна
Керівник Страховська Л.І.
КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»
І місце – Карпенко Лоліта, Ключкова Анастасія
Керівник: Турчина І.М.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІ місце – Доценко Єва, Марунько Микита
Керівник: Згоннік Т.Г.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

ІІ місце – Гавриш Владислава, Гавриш Ярослава
Керівник: Турчина І.М.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІІ місце – Ігнатенко Марія, Дощенко Анна
Керівник: Колюшенко О.В.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІІ місце – Дмитрієва Софія, Гузєєва Арина
Керівник: Шлянюк Т.Л.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІІ категорія

ГРАН-ПРІ – Савченко Анастасія, Карташев Владислав
Керівники: Ліпко Т.Ф., Федотова А.В.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
ІІ місце – Титарчук Єлизавета, Бурлай Марія
Керівник Страховська Л.І.
КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»
ІІІ місце – Трясорук Ярослава, Чельтер Вікторія
Керівник Сухомлинова К.В.
КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»
ІІІ місце – Іванова Олександра, Щербіна Єва
Керівник Леськів О.Г.
КЗПО «Мистецька школа» Миколаївської
міської ради Слов’янського району Донецької області
ІІІ місце – Корсун Єлизавета, Бондаренко-Кононенко Дарина
Керівник Кротенко Ю.П., Захаренко Л.Г.
КЗПО «Мистецька школа» Миколаївської
міської ради Слов’янського району Донецької області
ІІІ місце – Марченко Маріам, Берднік Діана
Керівник Савченко Л.В., Бортнік Н.В.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
ІІІ місце – Вергун Діана, Кулівець Єлизавета
Керівник Неудачина Н.Б.
КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»
ІV (змішана) вікова категорія

ІІ місце – Клим Анастасія , Ворона Марія
Керівник Сизонова О.В., Сегеда Л.Р.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІІ місце – Іванісова Вікторія, Лазаренко Юлія
Керівник Кротенко Ю.П.
КЗПО «Мистецька школа» Миколаївської
міської ради Слов’янського району Донецької області
ІІІ місце – Мансуров Ігор, Полієнко Марія
Керівник Неудачина Н.Б.
КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»
ІІІ місце – Івкова Вікторія, Орел Єлизавета
Керівник Макаренко С.О.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
Категорія «Профі»

І місце – Мазанік Тетяна, Оклека Тетяна
Музична школа м. Лиман
ІІ місце – Андаран Наталія, Шкуратова Анастасія
Музична школа м. Лиман
ІІ – місце – Улько Наталія, Гладиш Владислав
Керівник Улько Н.А., Клопова І.Ф.
КЗПО «Мистецька школа» Миколаївської
міської ради Слов’янського району Донецької області
У номінації «Вокальні ансамблі»

І категорія
ІІ місце – Підготовча група «Здравиця»
Керівник Герман О.В.
Концертмейстер Сорока Н.В.
Лозівська дитяча школа мистецтв №1

ІІ вікова категорія

І місце – Вокальний ансамбль «Веселка»
Керівник Бахіна Н.В.
Концертмейстер Андаран Н.Б.
Музична школа м. Лиман

І місце – Ансамбль старших класів
Керівник Корецька І.В.
Концертмейстер Діденко Т.К.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІ місце – Резуненко Вероніка, Юрченко Анна
Керівник Герман О.В.
Концертмейстер Пушкар О.В.
Лозівська дитяча школа мистецтв №1

ІV (змішана) вікова категорія

І місце – Тріо «Орфей»
Керівник Куриленко І.В.
Концертмейстер Куриленко І.В.
ЦДЮТ м. Слов’янська

Категорія «Профі»
ГРАН-ПРІ – Вокальний ансамбль «Квінта»
(народний аматорський колектив)
Керівник Сегеда Л.Р.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

У номінації «Інструментальні ансамблі» (малі форми)

І категорія
ІІ місце – Морозова Софія, Шестак Поліна
Керівник Челомбітько О.І., Грибоєдова М.Б.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІ місце – Глотова Анна, Слободяник Марія
Керівник Оборозна Н.М., Челомбітько О.І.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІ вікова категорія
І місце – Власенко Софія, Білий Олександр
Керівник Полова І.Г.
Концертмейстер Згоннік Т.Г.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
ІІ місце – Ансамбль баяністів та акордеоністів «Смайлики»
Керівник Савірська О.С.
КПСМНЗ музична школа №2 м. Білицьке

ІІ місце – Душин Максим, Сіньков Влад
Керівник Ісаєва О.А.
ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

ІІІ вікова категорія

І місце – Ансамбль саксофоністів
Керівник Михальчук Ю.Ф.
Концертмейстер Саутіна І.А.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
І місце – Ансамбль саксофоністів «Саксофон-бенд»
Керівник Тарасенко В.В.
Концертмейстер Діденко Т.К.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

ІV (змішана) вікова категорія

ІІ місце – Ансамбль «Dolche»
Керівник Ларінкова Г.Г.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
ІІ місце – Ансамбль трубачів
Керівник Стогнушенко В.Л.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
ІІІ місце – Голубоцька Вікторія, Зозуля Тетяна
Керівник Пономарьова Н.В.
Концертмейстер Андаран Н.В
Музична школа м. Лиман

Категорія «Профі»
І місце – Войтенко Анжела, Кузнєцов Денис
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
КЗПО «Мистецька школа м. Миколаївки»
ІІ місце – Ансамбль бандуристів «Криниченька»
Керівник Леонова О.В.
Концертмейсер: Подзіна А.П., Коротіна А.П.
КПСМНЗ музична школа №2 м. Білицьке
ІІ місце – Ансамбль українських народних інструментів «Веселка»
Керівник Леонова О.В.
Концертмейстер: Подзіна А.П., Коротіна А.П.

КПСМНЗ музична школа №2 м. Білицьке

Інструментальні ансамблі (великі форми)

ІІ вікова категорія
ІІ місце – Ансамбль гітаристів «Експромт»
Керівник Івасюк А.О.
ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

ІІІ вікова категорія
І місце – Ансамбль акордеоністів «Ренесанс»
Керівник Хрипко Н.М.
ПСМНЗ музична школа м. Мирноград
ІІ місце – Ансамбль скрипалів «Вишиванка»
Керівник Лебеденко С.В.
Концертмейстер Бистрицька І.А.
КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»
ІV (змішана) вікова категорія

І місце – Ансамбль домристів «Акорд»
Керівник Воронцова Л.О.
Концертмейстер Діденко Т.К
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
І місце – Естрадний інструментальний ансамбль
Керівник Кулєшов О.В.
Концертмейстер Оборозна Н.М.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
І місце – Джаз-ансамбль “Імпровіз»
Керівник Рамазанова Н.П.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
І місце – Ансамбль скрипалів
Керівник Лапченко О.І.
Концертмейстер Шлянюк Т.Л.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська
І місце – Ансамбль балалаєчників «Прима»
Керівник Шахов В.М.
Концертмейстер Макаренко С.О.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

І місце – Ансамбль гітаристів
Керівник Бутов С.Д.
ПСМНЗ ШМ №2 м. Краматорськ
ІІ місце – Ансамбль скрипалів
Керівник Молодець Т.В.
Концертмейстер Ступак С.С.
ПСМНЗ «Миронівська музична школа»
ІІ місце – Ансамбль скрипалів «Віола»
Керівник Полова І.Г., Полякова І.В.
Концертмейстер Сизченко С.О.
ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
ІІ місце – Ансамбль віолончелістів
Керівник Чередніченко В.І.
Концертмейстер Семак Н.Є.
Школа мистецтв №1 м. Краматорська
ІІ місце – Ансамбль флейтистів
Керівник Челомбітько О.І., Грибоєдова М.Б.
КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»
ІІІ місце – Ансамбль народних інструментів учнів «ФАіТОН»
Керівник Мохнатова І.Г.
Музична школа м. Лиман
ІІІ місце – Інструментальний ансамбль «Дзвіночок»
Керівник Губа О.О.
КПСМНЗ музична школа №2 м. Білицьке
ІІІ місце – Ансамбль гітаристів
Керівник Кузнєцов Денис
КЗПО «Мистецька школа м. Миколаївки»

Вікова категорія «Профі»

ГРАН-ПРІ – Інструментальний ансамбль
Керівник Федорчук М.І.
КПСМНЗ музична школа №2 м. Білицьке
І місце – Ансамбль народних інструментів викладачів
Викладач Мохнатова І.Г.
Музична школа м. Лиман.

Вітаємо переможців фестивалю та бажаємо їм та всім учасникам
подальших успіхів і подолання нових вершин.