Культура Донеччини

Науково-практична студентська конференція “Молодіжне музикознавство – 2018” в Хмельницькому

28 квітня 2018 року у Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І.Заремби відбулась І Регіональна науково-практична студентська конференція “Молодіжне музикознавство – 2018”. Конференція була ініційована ЦК «Теорія музики» Хмельницького музичного коледжу ім. В.І.Заремби.
У заході взяли участь 51 студент – представники з музичних училищ та коледжів 13 областей України, серед яких – Хмельницький, Ужгород, Дрогобич, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Кіровоград, Харків, Херсон, Бахмут.
Усіх учасників об’єднала спільна мета – збереження та популяризації наукових традицій світового та українського музикознавства; привернення уваги молодих дослідників до культурних подій, сучасних постатей та дослідження їх творчості в рамках розвитку національної (регіональної) культури; розширення наукового інформаційного обміну між студентами у різних галузях музикознавства.
Робота конференції була цікавою та плідною, учасники представили різнопланові дослідження, присвячені питанням музичної педагогіки, теорії музики, фольклору та музикознавства в історичній динаміці. Деякі доповіді викликали цікаві дискусії та обговорення, в яких брали участь студенти та їх наукові керівники.
Бажаємо студентам та викладачам цікавих наукових розвідок та подальших досліджень у галузі музикознавства!