Культура Донеччини

Кінотеатр “Победа” м.Бахмут

Кінотеатр «Победа» – це сучасний кінотеатр європейського рівня, оснащений новітнім кінопроекційним обладнанням, відповідним всім світовим стандартам.

Це:процесори СР-650,
звукова система «JBL cinema professional»,
семиканальна система «Dolby Digital Surround Ex», яка функціонує відповідно до акустичних вимог «Dolby Laboratories Inc».


Головна особливість системи «Dolby Digital Surround Ex» – додатковий surround-канал формату «Dolby Digital», завдяки якому звук в кінозалі поширюється більш точно (на кожне крісло залу однаково) і передає всі тонкощі існуючих спецефектів. Цей канал відтворюється динаміками, розташованими за спиною у глядача, в той час як основні лівий і правий канали – динаміками на стінах залів. За допомогою «Dolby Digital Surround EХ» у кожного глядача, що знаходиться в залі, посилюється почуття реальності відбуваються на екрані.

Зал кінотеатру (278 місць) оснащений звуковбирними панелями, виконаними за новітніми технологіями, екранів американської компанії «Per Lux» c високим ступенем передачі кольору, а також комфортабельними кріслами і диванами з підставками для води та повітряної кукурудзи.

На сьогоднішній день в репертуарі кінотеатру традиційно представлені:

найгучніші прем’єри американського і європейського кінематографу;
дитячі ігрові та анімаційні фільми;

Адреса: вул. Ювілейна 10, м Бахмут, Донецька область, Україна, 84500

телефони

Каси кінотеатру: 099-472-47-37, (0627) 48-27-11

Адміністратор:095-146-66-76

Відділ реклами: (0627) 48-27-12, (0627) 48-28-45

e-mail: pobeda-kino@yandex.ru