Культура Донеччини

Кінотеатр “Сапфір” м.Слов’янськ

Під Новий, 2014 рік, один із довгих грудневих вечорів спалахнув яскравими вогнями, і жителі Слов’янська із захопленням виявили для себе чудовий подарунок – чарівна скринька з мріями, яскравими і теплими, як легкий політ метелика, літньої тендітної істоти, що раптово з’явиться серед м’яких сніжних пластівців, як у справжній казці. І в кристально холодному нічному повітрі серед міріад звуків музики, голосів і сміху, як дзенькіт різдвяних дзвіночків, чулося – “САПФІР”.

У найяскравіші фарби, в найтонші відтінки звуку найзнаменитіших творців кінофантазій Ви зможете тепер зануритися прямо в центрі Слов’янська, на Свободи, 22 в кінотеатрі “САПФІР”. Немов Аліса, що потрапила в задзеркалля, Ви опинитеся в чудовому кольоровому світі і з усією повнотою відчуєте реальність і гостроту того, що відбувається завдяки величезному екрану, що відтворить не тільки емоції, але і специфічну замкнутість простору. А об’ємний кристально чистий звук ні на мить не дозволить засумніватися у Вашій безпосередній присутності в божевільному вихорі подій. Простір пронизаний чарівністю дійсності, це чи не найцінніша якість, заради якої все було затіяно.
Камерність і затишок кінотеатру “САПФІР”, подарують Вам незабутню подорож у світ кінематографу, що особливо приємно буде зробити, коли зовсім поруч з Вами знаходиться кохана людина, кого Ви хапаєте від страху за руку під час гострих моментів трилера, з ким Ви смієтеся до сліз над комедією і звичайно ж солодко цілуєтеся в останньому ряду – на справжніх місцях для поцілунків – м’яких глибоких диванчиках (це наш спеціальний подарунок усім закоханим). Для відчуття повного комфорту ці місця ще й оснащені дерев’яними столиками. І навіть якщо Вам не вистачить місць у заповітному останньому ряду, то і на м’яких відкидних кріслах в перших рядах Ви відчуєте себе, як на борту розкішного лайнера.

Бездоганність – ось те саме слово, яким можна охарактеризувати це досконале творіння, яке немов прекрасний метелик, що з’явився з кокона, буде захоплювати всіх.

Відтепер “САПФІР” назавжди стане для Вас яскравим нескінченним святом, де сплітаються всі історії світу, і де збудеться Ваша чудова історія.

Адреса: Україна, Донецька область, місто Слов’янськ, вул. Свободи 22

Каса кінотеатру: 066-99-77-340 з 10:00

Адміністратор: 095-196-08-82, 097-301-74-02
Електронна пошта: sapfirkino@gmail.com