Культура Донеччини

ОГОЛОШЕННЯ!!

ДОБІР КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНИХ КОМІСІЙ

ЗРАЗОК Анкета

ЗРАЗОК Заява

Відповідно до Закону України «Про культуру» та Розпоряджень голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 04.12.20171595/5-17, від 20.12.20171716/5-17 управління культури і туризму облдержадміністрації оголосило конкурс на заміщення вакантних посад:

  • директора комунального  закладу  культури  –  Донецька  обласна  універсальна наукова бібліотека

ім. Н.К. Крупської (далі – Наукова бібліотека);

  • директора Донецької обласної бібліотеки для дітей ім. С.М. Кірова (далі – Бібліотека для дітей).

Керуючись частинами 3 і 6 статті 213 Закону України «Про культуру» управління культури і туризму облдержадміністрації розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Наукової бібліотеки та Бібліотеки для дітей.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу бібліотеки, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає до управління культури і туризму облдержадміністрації по 18.05.2018 включно в письмовому вигляді та електронною поштою (kul.d@dn.gov.ua ) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

Подані пропозиції розглядаються управлінням культури і туризму облдержадміністрації протягом      19 червня 2018 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні управління культури і туризму облдержадміністрації   (вул. В. Стуса, 63а,  м. Краматорськ, Донецька область) 19.06.2018.

Телефон для довідок: +380502345527, відповідальна особа – Руденко Ольга Миколаївна, адреса електронної пошти: kul.d@dn.gov.ua (з позначкою «кандидатури до складу конкурсної комісії «Наукова бібліотека» (громадські організації»), «кандидатури до складу конкурсної комісії «Бібліотека для дітей» (громадські організації»)).

Додатково інформуємо.

Відповідно до частин третьої і шостої статті 213 Закону України «Про культуру» кандидатури до складу конкурсної комісії подають громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Правові та організаційні засади реалізації права на свободу об’єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об’єднань визначено Законом України «Про громадські об’єднання», згідно із яким громадська організація – це громадське об’єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Відповідно до частини дев’ятої статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

З огляду на викладене та з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, просимо подати засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію.