Культура Донеччини

Перегляд європейського кіно продовжується

Пункт європейської інформації центральної міської бібліотеки повідомляє про зміни у показі фільмів в рамках другого всеукраїнського фестивалю європейського кіно:

– через технічні причини замість показу української стрічки-драми «Рівень чорного» Валентина Васяновича  у середу, 15 серпня о 19-30 буде організовано перегляд  фільму-трилеру Італії,Німеччини та Франції 2017 року «Дівчина в тумані».

Це повнометражний режисерський дебют Донато Каррізі, адаптація його однойменного роману 2015 року. У 2018 році стрічка була номінована в 4-х категоріях на здобуття нагород щорічної італійської національної кінопремії «Давид ді Донателло»,  та отримала нагороду за найкращий режисерський дебют.

   Інтрига: Загублене в Альпах сонне містечко, різдвяний вечір, туман. 16-річна рудоволоса дівчина Анна Лу, вийшовши з дому, до святково прикрашеної церкви так і не дійшла. Немає ні тіла жертви, ні будь-яких слідів боротьби, ні свідків — нічого. Незабаром у місті з’являється інспектор Фогель, зірка розшуку, фахівець з упіймання маніяків і серійних убивць…

Тож, чекаємо любителів арт-хаусного кіно – 15 серпня 2018 року о 19-30 на подвір’їцентральної міської бібліотеки (вул. Марії Приймаченко,16).

Показ фільмів проходить в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні

https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/