Культура Донеччини

Переможець Всеукраїнського конкурсу малюнку серед школярів на тему «Правосуддя» – учениця КПСМНЗ «Художня школа Краматорської міської ради»

17 вересня 2018 року на засіданні Ради суддів України було прийнято рішення про проведення Всеукраїнського конкурсу малюнку серед школярів на тему «Правосуддя».

На адресу Ради суддів України надійшло майже 400 творчих робіт з усіх куточків України, у тому числі і з КПСМНЗ «Художня школа Краматорської міської ради», а вже результати роботи конкурсної комісії було оприлюднено на засіданні РСУ, що відбулося 25 січня 2019 року.

Журі конкурсу було дуже складно визначити переможців. У результаті замість трьох запланованих премій призначили сім, розділивши малюнки на дві номінації: «Майстер» та «Юніор», аби належно оцінити роботи юних художників у всіх вікових категоріях.

Відтак, за результатами конкурсу малюнку серед школярів на тему «Правосуддя», рішенням РСУ від 25 січня 2019 року № 4 у номінації «Майстер» було визначено декілька переможців, серед яких і учениця КПСМНЗ «Художня школа Краматорської міської ради» Скицька Анна                       16 років (викладач Новікова І. О.). Її малюнок «Закон суворий, але він закон» посів ІІ місце.

Урочиста церемонія нагородження переможців та навчальних закладів, у яких вони навчаються, пройшла у залі засідань Ради суддів України                          19 квітня 2019 року.

Голова Ради суддів України Олег Ткачук, суддя Верховного Суду України, привітав усіх присутніх, а потім нагородив дітей та представників навчальних закладів грамотами Ради суддів України. Крім цього, усі переможці отримали грошові премії.

Після урочистого заходу на переможців чекав сюрприз: екскурсія будівлею Ради суддів та автобусна екскурсія по визначних місцях Києва.

Вітаємо!!!