Культура Донеччини

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

21 травня 2018 року у залі колегії Міністерства культури України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого пам’яті Тараса Шевченка.

Популяризація творчої спадщини видатного сина українського народу, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, державна підтримка талановитої юні та творчої праці викладачів, керівників студій – ось ті пріоритетні напрямки розвитку сучасної мистецької освіти, які підтримує конкурс.

Цього року в своїх роботах учасники продемонстрували не лише майстерність і натхненність. Перш за все, вони довели, що молоде українське покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчують власну життєву позицію, пошук свого місця у сучасному суспільстві.

За результатами конкурсу переможцями з Донеччини стали: в номінації «Образотворче мистецтво» – учениця ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв» Лашина Єлизавета з роботою «Наймичка» (сухий пензель, гелева ручка) та в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» – учениця ПСМНЗ «Покровська районна школи мистецтв» Касьянова Валентина з роботою «Українці – діти сонця» (витинанка).

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/pg/mincultUA/photos/?tab=album&album_id=808121652718366