Культура Донеччини

Пресс-анонс День Захисника

Дорогі наші захисники, шановні мешканці та гості м. Краматорська!

Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації повідомляє, що 14 жовтня 2018 року в парку культури і відпочинку ім. О.С. Пушкіна м. Краматорська о 9:00 проходитиме масове свято до Дня захисника України.

Наживо відбудеться трансляція виступу Глави держави з Софійської площі в м. Києві, а потім військовослужбовці підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України у супроводі оркестрів урочистим маршем пройдуть по центральним вулицям міста.

Також, усіх бажаючих запрошуємо на Святковий концерт у ПКіТ «НКМЗ».

Крім того, дійсні захисники України презентують виставку військової техніки та стрілецької зброї; для майбутніх захисників пройде козацький квест «Ми – юні захисники України», патріотичний вишкіл «Теренова гра». На справжніх козаків чекають показові  виступи: український рукопаш «Спас» та  козацький двобій, показові виступи козацьких традицій.

Шанувальників спорту зацікавить обласний турнір з армспорту, показовий виступ вихованців ОСДЮСШОР з велоспорту та дитяча легка атлетика за програмою IAAF.

Для поціновувачів декоративно-прикладного мистецтва – експозиція «Місто майстрів».

Святкувати, як і заведено, будемо з музикою! Зіркові гості Володимир Талашко, Анжеліка Рудницька, Kozak System, Ivan NAVI, ЯрмаК, Борис Севастьянов та багато інших не дадуть сумувати нікому!

Запрошуємо всіх відсвяткувати День захисника України разом!