Культура Донеччини

Рада краєзнавців

26 квітня 2018 року відбулося засідання консультативної ради краєзнавців при управлінні культури і туризму Донецької облдержадміністрації. У засіданні Ради взяли участь представники управління культури і туризму Донецької ОДА, обласної організації Національної спілки краєзнавців України та її міських осередків, Донецького обласного краєзнавчого музею і Донецького обласного художнього музею.

Учасники обговорили стан та перспективи розвитку краєзнавства на теренах області. Зокрема, питання про: організацію школи юних екскурсоводів у м. Костянтинівці; підготовку до друку альманаху «Донецька вежа»; проведення заходів до 100 – річчя від дня народження Євгена Стахіва – видатного діяча українського підпілля на Донбасі в часи Другої Світової війни»; краєзнавство як історична складова туристичного простору Донеччини.

Також, за допомогою скайп – зв’язку до участі залучився керівник та куратор Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру, керівник проекту “Музей відкрито на ремонт” Леонід Марущак (м. Вінниця) з обговоренням питання про тісну співпрацю краєзнавців Донеччини з музеями області.

Під час засідання було вирішено наступний захід провести у с. Прелесне восені цього року на тему «До витоків створення території».