Культура Донеччини

Розмаїття творчих робіт у Художній школі м. Краматорська

Період з 04.03.2019 по 07.03.2019 року у ПСМНЗ «Художня школа Краматорської міської ради» дуже насичений. Адже у закладі відбулося відкриття виставки учнівських робіт, присвяченої 205-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка.

Це не та виставка, на якій ходиш від картини до картини, байдуже споглядаючи кожне наступне полотно. Тут хочеться подовгу затримуватися майже біля кожного полотна.

Дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою, а представлені картини просто випромінюють мир, гармонію, тепло, позитив і гарний настрій. За допомогою засобів образотворчого мистецтва юні художники висловлюють свої почуття та ставлення до творчості Великого Кобзаря. Усі картини підкуповують щирістю. Немає парадності, тенденційності, «літературщини». Нічого вигадливого, нарочитого. Якщо уважніше придивитися до полотен, представлених на виставці, то можна побачити не лише майстерність виконання, а й ту часточку душі, яку кожен художник вималював пензлем у своїй картині.

Крім того, у школі проходить виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва та виставка скульптур із пластиліну випускників минулого року. Усі роботи виконані учнями закладу.