Культура Донеччини

Світом править кохання!

День святого Валентина  називають Днем усіх закоханих – це свято романтики, кохання і ніжності. Цього дня прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші подарунки. Незмінним атрибутом цього Дня  є листівка – валентинка.  Валентинки ж, зроблені своїми руками, цінуються  найбільше.

У відділі мистецтв центральної міської бібліотеки відбувся майстер-клас «Валентинки у 3D». Бібліотекар запропонувала присутнім зробити до свята дуже цікаві та незвичайні «валентинки ефекту 3D», користуючись технікою паперопластики. Цілком природно, що пропозиція зацікавила саме дівчат.

В процесі роботи за допомогою кольорового паперу, картону та ножиць кожна з учасниць створила та творчо прикрасила свою власну листівку-валентинку.

Старшокласники ЗОШ № 4 святкували в центральній міській бібліотеці День святого Валентина під час зустрічі «Хай світом править кохання».

   Програма заходу складена з інформаційно-пізнавальної та конкурсно-розважальної частин.

Хлопці й дівчата  згадали історію виникнення Дня закоханих і познайомилися з традиціями його святкування у світі та в Україні, взяли участь в ігровій програмі, де відповідали на запитання вікторин «Все про Валентина»«Лицар і Дама»«Знання – сила», згадували ласкаві слова і підбирали дві половинки одного серця. Але найбільш яскраве враження, на загальну думку, справили на присутніх освідчення в коханні власному черевикові«Сердечне ворожіння» та конкурс «Найкраща зачіска». Свято завершилося вибором ідеальної пари і врученням найактивнішим учасникам традиційних для Дня закоханих солодких подарунків.