Культура Донеччини

Свято Масляної відбулося на славу!

09 березня 2019 року о 12:00 год. на Центральній площі м. Лиман Донецької області відбулось театралізоване масове свято до Масляної «Масницю проводжаємо, Весну зустрічаємо», організатором якого виступило управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації.

Свято відбулося на славу! Зібралося близько трьох тисяч людей, мешканців та гостей міста, на яких чекали: конкурсно-розважальні програми для дітей та дорослих, спортивні розваги, призи, конкурси, смачні млинці і вареники з сиром, котрими можна було насолодитися кожному бажаючому, святковий театралізований концерт, де виступили співочі колективи з міст та районів Донеччини, виставка – ярмарок майстрів ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, де усі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер – класах та придбати собі сувенір на пам’ять.

Також, на свято Масниці завітали підприємці нашого краю, які стали переможцями програми «Український донецький куркуль» з презентацією своєї продукції.

Кульмінацією свята традиційно стало спалювання опудал Марени, одне з яких заввишки 4,5 метри! Горіло воно яскраво, а це означає, що весна вже стоїть на порозі!