Культура Донеччини

Увага!

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

КЕРІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Управління культури і туризму облдержадміністрації відповідно до Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу культури – Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н.К. Крупської.

  1. Строк приймання документів на участь у конкурсі

Документи на участь у конкурсі  приймаються з 08.10.2018 по 06.11.2018 включно.

  1. Умови проведення конкурсу

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку Бібліотеки на один і п’ять років.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси: вул. В. Стуса, 63а,м. Краматорськ, Донецька область, 84301, відповідальна особа – Руденко Ольга Миколаївна, контактний телефон: +380502345527, електронна адреса: kul.d@dn.gov.ua з позначкою «документи на конкурс «Бібліотека».

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Публічні презентації проектів програм розвитку Бібліотеки на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії.

  1. Строки проведення конкурсу

Конкурсний добір починається 08.10.2018 та закінчується не пізніше 08.12.2018.

  1. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

Кваліфікаційні вимоги:

вища освіта;

стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

володіння державною мовою;

здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.