Культура Донеччини

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого вся країна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Свій інтернаціональний обов’язок українці виконували на території Китаю, Кореї, Сирії, Єгипту, В’єтнаму, Алжиру, Афганістану та інших.

15 лютого в районному будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради працівники  РБК «Ювілейний» під керівництвом відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації підготували та провели захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ із Афганістану.
Всіх присутніх в залі, а особливо воїнів-інтернаціоналістів, привітали заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман та заступник голови районної ради Лариса Степаненко. Вони вручили ювілейні медалі «Честь, мужність, пам’ять», а також від щирого серця подякували героям за їх мужність та героїзм, побажали міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

Також афганців привітала голова районної ради ветеранів Тамара Резниченко та секретар Іллінівської сільської ради Валентина Троян.
Протягом усього заходу на адресу учасників війни в Афганістані лунали теплі слова подяк та щирих побажань які супроводжувався музичними виступами.