Культура Донеччини

Виховуємо потяг до книг з дитинства

Бібліотечний десант фахівців центральної міської бібліотеки «Наставники людства, хранителі слова» було організовано до першокласників ЗОШ № 8.

Дітлахів, що лише почали опановувати науку читання, запросили до бібліотеки, де кожному допоможуть підібрати свою індивідуальну програму читання відповідно до особистих можливостей та уподобань.

Познайомивши учнів з дитячими книжками, створеними спеціально для тих, хто лише опановує науку читання, бібліотекар розповіла, як протягом століть трансформувалося мистецтво збереження інформації, змінювалися матеріали для письма. Як людство шукало засіб, щоб можна було виготовляти книги швидко, зручно й у великих обсягах, адже знання потрібні усім. І як нам пощастило, що цей спосіб було знайдено, що бібліотеки стали загальнодоступними закладами, відкритими для всіх, хто любить читати.

Щоб трохи розважитись після серйозного історичного екскурсу, дітям була запропонована інтерактивна вікторина«Сторінками улюблених книг», що змусила учнів згадати літературних героїв й показати власні досягнення у читанні.