Культура Донеччини

Визначено переможців першого туру обласного відбору вокального конкурсу «Яскраві діти України»

 

З 28 січня по 03 лютого 2019 року в Авангард-Холі, Сад Бернацького, м. Краматорськ, відбувся І Відбірковий тур Східного регіонального конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».

Проведення відбіркового туру конкурсу на Донеччині стало можливим завдяки підтримці Донецької обласної державної адміністрації та голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця, народного депутата Максима Єфімова і Новокраматорського машинобудівного заводу в особі генерального директора Геннадія Сукова.

Усього для участі в конкурсі зареєструвалося понад півтори сотні учасників з 23 міст і районів Донецької області. Ті, хто не зміг приїхати, надіслали відеозаписи своїх виступів. До речі, саме за відеовідбором у минулому році до другого туру пройшов переможець регіонального конкурсу, донеччанин, переселенець Олександр Балабанов.  До складу професійного журі увійшли композитори, викладачі вокалу музичних коледжів і шкіл Донецької області, керівники закладів культури, меценати, громадські діячі.  Члени журі оцінювали чистоту інтонації, красу тембру і силу голосу, артистизм, постановку й оригінальність номера, володіння динамікою звуку і підбір репертуару вокалістів. Важливою умовою конкурсу на цьому етапі було виконання двох пісень, одну з яких необхідно було виконати іноземною мовою. За результатами першого туру члени журі вже визначили 45 вокалістів, які візьмуть участь в півфіналі конкурсу (список додається). Він відбудеться 15 лютого в Авангард-Холі. У складі журі на цьому етапі будуть Євгенія Дубова (вокальний тренер проектів «Яскраві діти України», «Голос країни», «Голос. Діти» на каналі «1 + 1», викладач кафедри естрадного вокалу інституту музики ім. Глієра), Іван Лопухів (музичний продюсер конкурсу «Яскраві діти України», засновник київської студії звукозапису UpGradeRecords, керівник оркестру The Bright Band). Отже, вітаємо переможців та бажаємо їм творчих успіхів та перемог.

Результати+бали