Культура Донеччини

ХVIІ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ «СРІБНА СТРУНА»

27 березня 2019 року в ПСМНЗ «Школа мистецтв № 1 Краматорської міської ради» та КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Маріуполь» завершився ХVIІ Відкритий конкурс юних виконавців «Срібна струна», який проводився управлінням культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації, Донецьким обласним учбово-методичним центром культури, Краматорською міською радою, відділом культури і туризму управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

Метою конкурсу є пропаганда та розвиток дитячого виконавського мистецтва на струнно-смичкових інструментах в області, виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді, оптимізація культурного та естетичного виховання молоді, створення атмосфери дружби і порозуміння між учасниками і гостями конкурсу.

Варто зазначити, що цього року конкурс проводився у двох містах: Краматорську та Маріуполі, – аби всі бажаючі учні мистецьких шкіл Південної та Північної частини області мали змогу взяти в ньому участь.

Для участі у конкурсі подали заявки 82 юні виконавці на струнно-смичкових інструментах з усієї Донецької області.

Переможцями конкурсу юних виконавців у Краматорську стали:

у молодшій віковій групі

Гран-Прі Фоміна Анна Школа мистецтв №1 Краматорської міської ради
I місце Костюк Анна Школа мистецтв м. Слов’янська
II місце Тарасова Дар’я Школа мистецтв №1 Краматорської міської ради
III місце Cелівьорстова Софія Музична школа м. Мирноград
Приз «Надія» Чиньонна Валентина Музична школа імені Івана Карабиця (м. Торецьк)

 

у середній віковій групі

I місце Усольцева Єва Школа мистецтв м. Слов’янська
II місце Тимофєєва Анна Костянтинівська школа мистецтв
III місце Алєксєєва Аліна Школа мистецтв №2 Краматорської міської ради
Приз «Надія» Сєчін Марко Школа мистецтв №3 Краматорської міської ради
Приз «Надія» Поволоцька Софія Школа мистецтв №1 Краматорської міської ради

 

у старшій віковій групі

Гран-Прі Світко Денис Костянтинівська школа мистецтв
I місце Гайворонська Анна Школа мистецтв №1 Краматорської міської ради
II місце Кравцова Софія Музична школа м. Соледар
III місце Новик Михайло Музична школа м. Мирноград
Приз «Надія» Бершацька Анна Школа мистецтв №1 Краматорської міської ради
Приз «Надія» Варваренко Карина Школа мистецтв №1 Краматорської міської ради

 

Переможцями конкурсу юних виконавців у Маріуполі стали:

у молодшій віковій групі

I місце Кашуба Дмитро Маріупольська спеціалізована музична школа
II місце Швець Мілена Музична школа №1 м. Маріуполь
II місце Унанян Сос Школа мистецтв м. Волноваха
III місце Любань Юлія Музична школа №5 м. Маріуполь
III місце Павленко Тетяна Музична школа №2 м. Маріуполь
Приз «Надія» Стельмаченко Діана Музична школа №2 м. Маріуполь
Приз «Надія» Шевельова Аміна Музична школа №1 м. Маріуполь
Приз «Надія» Лебедев Олександр Музична школа №1 м. Маріуполь

 

у середній віковій групі

IІ місце Лядова Катерина Школа мистецтв м. Маріуполь
IІ місце Чікаленко Інна Музична школа №2 м. Маріуполь
IIІ місце Крамна Вікторія Музична школа №2 м. Маріуполь
III місце Яловець Кароліна Музична школа №1 м. Маріуполь
Приз «Надія» Резенькова Дар’я Музична школа №2 м. Маріуполь
Приз «Надія» Ємельянова Альона Музична школа №2 м. Маріуполь

 

у старшій віковій групі

Гран-Прі Єрьоменко Діана Школа мистецтв м. Маріуполь
I місце Ковалевська Ліза Школа мистецтв м. Маріуполь
I місце Пивоварова Наталя Музична школа №3 м. Маріуполь
II місце Некрасова Дар’я Школа мистецтв м. Маріуполь
II місце Крамна Анна Музична школа №2 м. Маріуполь
III місце Рильков Данило Музична школа №1 м. Маріуполь
III місце Ридкіна Ганна Музична школа №3 м. Маріуполь

Надзвичайно приємно, що молодь України доводить невичерпність любові нашого народу до музики як найбільшого його скарбу. Нехай же й надалі багаті музичні традиції нашої культури та інших країн світу пробуджують найкращі порухи людської душі!