Культура Донеччини

Запрошуємо на зустрічі з письменниками.

 Проект «Схід читає» має на меті привернути читацьку увагу до бібліотек Донецької і Луганської областей як центрів громадського і культурного життя.

Для цього Благодійний фонд Сергія Жадана у партнерстві з Українським інститутом книги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» започатковує серію зустрічей з відомими українськими письменниками, а також презентації для бібліотекарів і читачів східних регіонів найцікавіших книжкових новинок. Команда проекту планує протягом січня-березня 2019 року відвідати близько 30 бібліотек у 15 населених пунктах Донецької і Луганської областей.

________________________________________________________________________________________

Перший тур «Схід читає» відбувся в січні 2019 року.    Письменники Іван Андрусяк, Сергій Жадан, Андрій Курков, Євген Положій та Тетяна Стус зустрілись із читачами Сватового, Старобільська, Станиці Луганської та Щастя.

________________________________________________________________________________________

Вже 21-23 лютого 2019 року відбудеться 2-й тур проекту «Схід читає». Його учасниками стануть письменники Макс Кідрук, Андрій Любка, Сергій Жадан, дитячі письменники Діана Мельникова та Сашко Дерманський. Письменники зустрінуться із читачами Бахмута, Миронівського, Краматорська, Костянтинівки, Дружківки та Слов’янська.

________________________________________________________________________________________

 «Український інститут книги» і видавництва-парнтери передадуть книжки до всіх бібліотек, в яких відбуватимуться заходи проекту «Схід читає».

  23 лютого, 14.00, в актовому залі Центральної міської публічної бібліотеки м.Краматорська (вул. Марії Приймаченко, 16) (1-й поверх) відбудеться зустріч із Максом Кідруком, Андрієм Любкою і Сергієм Жаданом;  з дитячими письменниками Діаною Мельниковою та Сашком Дерманським – 23 лютого, 14.00 – 2-й поверх (відділ мистецтв).