Культура Донеччини

Знайомство з Альфредом Бремом

Чергове засідання віртуального клубу центральної міської бібліотеки «Єврознавець» – «Альфред Брем та морське чудовисько» – відбулося 26 лютого у форматі пізнавально-розважальної години. Учасники знайомилися з життям та діяльністю видатного німецького зоолога, мандрівника та письменника-натураліста Альфреда Едмунда Брема, якому в цьому році виповнилося 190 років від дня народження.

Спочатку учасники вирушили до Африки слідами юного Альфреда, дізнаючись про екзотичний світ тварин та випробування, що супроводжували експедицію. Потім відвідали Норвегію і Лапландію, Угорщину та Іспанію. Не обійшли увагою й одну з найбільш популярних установ німецької столиці – Берлінський акваріум, засновником якого у 1867 році був Брем. Мандруючи країнами, учні намагалися поринути глибше в царство природи, знайомлячись з тваринами, про яких відомий натураліст писав в своїх книгах. Особливо зупинилися на дослідженні морських ссавців.

Наприкінці засідання присутні мали можливість перевірити та закріпити свої знання у вікторині та ознайомитися з багатотомним виданням «Жизнь животных» з фонду бібліотеки, яке багаторазово перевидавалося і дотепер є улюбленим серед вчених-натуралістів, дослідників та любителів живої природи.