Культура Донеччини

Зустріч з колективом Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя

29 травня 2018 року в рамках Загальноукраїнського Проекту культурної  інтеграції «Український  Донбас»  Слов’янський район  гостинно   зустрічав колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя.

У цьому році музично-драматичний театр презентував музичну казку «Всі миші люблять сир». Це дійсно яскраве дійство з піснями та оригінальними танцями, весела історія про мишенят, яким притаманні справжні шекспірівські пристрасті – кохання, розбрат між двома сім’ями, примирення та перемога дружби. У прекрасному сирному королівстві вирували не дитячі пристрасті, але все як завжди закінчиться добре.

Люди дякували за можливість доторкнутися до прекрасного!  Першими  глядачами були маленькі мешканці селища Райгородок .

Потім  гастролі Полтавських артистів продовжилися в смт. Миколаївка.

30 травня  2018 року  Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.В. Гоголя помандрував до юних  глядачів Андріївського центру  культури та дозвілля, а  потім  їх зустрічав  Сергіївський центр молодіжного дозвілля.

А  31 травня 2018 року в Билбасівськім центрі культури та дозвілля о 10.00 відбудеться показ вистави Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя, Мирненський сільський будинок культури прийме гостей  з Полтави з презентацією музичної казки «Всі миші  люблять  сир» о 13.00.